TEAM TO REKOMENDACJA NAJLEPSZYCH PROFESJONALNYCH USŁUG

Najlepsza Polska Firma - Raden Technologie Doczyszczeń

Redakcja , 17 styczeń 2019, 14:47
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Team - Sieć Gazet Internetowych w Sieci
Najlepsza Polska Firma - Raden Technologie Doczyszczeń

Najlepsza Polska Firma - Raden Technologie Doczyszczeń

Najlepsza Polska Firma - Raden Technologie Doczyszczeń

Najlepsza Polska Firma - Raden Technologie Doczyszczeń

Firma rodziny Raduńskich od 1999r. specjalizuje się w doczyszczaniu powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń tłuszczu, kurzu, starych powłok, lakierniczych, resztek poprodukcyjnych i technologicznych oraz powierzchni narażonych na degradację.
Posiadamy certyfikaty SEP Grup 1,2 oraz 3 pozwalające na czyszczenie turbin w elektrociepłowniach, doczyszczanie maszyn, urządzeń technicznych i elektrycznych, ciągów produkcyjnych, linii technologicznych, pieców hutniczych oraz maszyn każdego typu stosowanych w przemyśle. Wykonywane przez nas usługi mają bezpośredni wpływ na żywotność i sprawność techniczną urządzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie strat, których przyczyną najczęściej są „braki" i niepełnowartościowe produkty powstałe w wyniku zanieczyszczeń produkcyjnych.
Sukcesy w naszej pracy osiągamy poprzez stosowanie nowoczesnych technologii oraz atestowanych środków chemicznych nowej generacji dobieranych we własnym laboratorium. Z powodzeniem wykorzystujemy nanotechnologie i wiele najnowocześniejszych, sprawdzonych w świecie, sposobów doczyszczania powierzchni wraz z jej końcowym zabezpieczeniem odpowiednimi impregnatami. W swojej pracy stosujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia:

  • odkurzacze do zbierania pyłów zapalnych, wody oraz gruzu, kombajny do czyszczenia podłóg,
  • gorąco wodne oraz parowe. od 12 lat stosujemy technologię czyszczenia suchym lodem.

Metoda ta ma doskonałe zastosowanie w usuwaniu farby, olejów oraz warstw biologicznych, stosowana jest również do czyszczenia ogólnego. Proces czyszczenia suchym lodem nie niszczy czyszczonej powierzchni, nie grozi wznieceniem pożaru. Z tego też powodu systemy Cold Jet można stosować bez szkody nawet dla aktywnych części elektrycznych i mechanicznych. Naszym szczególnym atutem jest bardzo dobrze wyszkolony zespół pracowników z uprawnieniami do pracy w trudnych warunkach, łącznie z pracami na wysokości wykorzystując techniki alpinistyczne. 

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie interweniować niemal natychmiast, podczas krótkiego postoju technologicznego lub niespodziewanej awarii. Nowością w naszej firmie jest produkcja suchego lodu na własne potrzeby oraz innych firm. Oraz Outsourcing i obsługa firm w naszej hali. Miedzy innymi piaskowanie, czyszczenie gumowych uszczelek, oczyszczanie zawiesi w lakierni proszkowych. Wykonujemy usługowo chromowanie natryskowe.

 

 

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Artykuł wyświetlono 47 razy
Gorący temat

Woda jak z Lourdes w domowym wydaniu cd.

Jest wielu producentów systemów filtracji, uzdatniania, oczyszczania wody
Gorący temat

Woda i jej tajemnice.

Czym jest woda Cząsteczka wody jest prosta, składa się z dwóch atomów wodoru i jednego tlenu H2O, ale już ciekła woda jest jedną z najbardziej skomplikowanych a zarazem tajemniczych substancji.