Labirynt z kartonu Galeria - Edukacja - Nagrody - Praca -Konkursy - Zabawa

Latający labirynt z kartonu typu modułowego

Redakcja , 10 luty 2019, 14:54
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Baltic Art Eco Design. Pierwszy światowy projekt eko galerii z kartonu typu modułowego, którego zadaniem jest propagowanie ekologii, recyklingu, zdrowego stylu życia.
Latający labirynt z kartonu typu modułowego

Baltic Art Eco Design Labirynt z kartonu

Latający labirynt z kartonu typu modułowego

Labirynt z kartonu to: Galeria - Edukacja - Nagrody - Praca -Konkursy - Zabawa

Labirynt z kartonu jest środowiskową integrację dzieci, młodzieży i dorosłych, a wspólnym mianownikiem jest zabawa i edukacja. Forma labiryntu pod względem konstrukcyjnym przysłowiowe "klocki lego".  Słupki kartonowe z frezem łączą ściany kartonowe znana technika tak jak budowanie płotu z betonu, następnie możemy budować dowolną formę labiryntu, który jest lekki, prosty konstrukcyjnie do budowania, nie zagraża bezpieczeństwu. Szybko demontowany dogodny w transporcie. Wielkość labiryntu jest uzależniona od inwencji organizatorów i uczestników dobrej zabawy o ekologicznym charakterze. Co istotne -wielofunkcyjność i możliwości twórcze, począwszy od wykorzystania ścian labiryntu na galerię sztuki po pokoje pełne niespodzianek, klas edukacyjnych. Łącznie po bazę noclegową w zależności od możliwości higieny. 

Nie ulegamy modzie tylko ją tworzymy.  
Recykling, ekologia, ochrona środowiska naturalnego to nasz obowiązek na każdym etapie życia społecznego. Koszt labiryntu jest bardzo niski w stosunku do jego wymiaru edukacji, formy zabawy. Labirynt jest twórczym wyzwaniem, na który stać każdą gminę, przedszkole i szkołę. Dla sponsora niski koszt medialnej powierzchni reklamowej. Każda "Akcja labirynt" jest kontynuacją następnej i większej akcji społecznej utrwalającej nasze działania twórcze. Fundacja Raden BOX to czas ekologii na własnym podwórku. Labirynt to: Galeria - Edukacja - Nagrody - Praca - Konkursy - Zabawa. Zadaniem organizatorów projektu jest zaszczepić, przełamać wszelkie bariery ekonomiczne, polityczne, środowiskowe. Wszystko możemy stworzyć, wymyślić, zrobić jak wyeliminujemy w naszym myśleniu czynnik mentalny "NIEMOŻLIWE - NIE DA SIĘ". Wszystko jest możliwe jak uwierzymy we własne możliwości. Lodowisko z kartonu też jest możliwe .... Pozostaje tylko pytanie jakiego użyjemy kartonu, ażeby zrobić lód?  W poszanowaniu norm społecznych i etycznych. Naszym zadaniem wypływającym z serca jest tworzyć warunki i możliwości dla rozwoju postaw dobrych praktyk aktywności społecznych. Utrwalać zasady, postawy i wiarę, że wszystko możemy osiągnąć. Jako rodzice i służby odpowiedzialne za całą formę edukacji mamy obowiązek kształtować model życia społecznego, który oddaje szeroko rozumiane dobro bez narkotyków, dopalaczy, alkoholu. 

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Artykuł wyświetlono 22 razy
Więcej z kategorii
Nie wybrano żadnych kategorii.
Delo Time
Delo_miss_980
Gorący temat

Oficjalny start serwisu w Nowym Roku po pierwszych wyborach parlamentarnych do EKO PLANETY

Idea - Misja - Cel zdrowie miłość i majętność, czyli szczęście