Crowdfunding inaczej pisząc finansowanie społecznościowe to słuszna idea, która uchroni nas przed porażką własnych inicjatyw biznesowych, społecznych.

Crowdfunding to najczystsza forma rozwoju własnego biznesu na placu boju.

Piotr Koman, 10 luty 2019, 00:15
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Prawo buszu nie występuje tylko logika. Jest PRAWO i koniecznie WOLNOŚĆ własnych działań. Model skutecznego CROWDFUNDINGU i nasze działania oceni rynek darczyńców. Każdy może zebrać na swój własny projekt do 1 miliona Euro. Nie zapomnijmy, że cegiełka bez pomocy czym będzie? Tylko martwym tworem naszych mrzonek i widzi mi się widzenie !!!!!!!! Jak coś nie pójdzie zgodnie z prawem.

Sprzedajemy swoje marzenia otrzymujemy wynagrodzenie w postaci ludzi, którzy nam zaufali. W naszym serwisie Eco Prestige "NIE NASTĄPI ECO PARALIZE", ponieważ fundamentalną ideą Eco Prestige Life Style Magazine jest dbanie o własne szczęście i ludzie, z którymi jest nam po drodze. Zawsze po drodze jest nam z prawdziwymi przyjaciółmi, osobami które darzymy uczuciem. Eco Prestige to nasz wspólny "Crowdfunding dobrych serc" a związany jest ideą, która przyswieca naszej społeczności w myśl sztandarowego hasła: "Budujemy relacje, które łączą ludzi"....  

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Artykuł wyświetlono 28 razy
Gorący temat

Woda jak z Lourdes w domowym wydaniu cd.

Jest wielu producentów systemów filtracji, uzdatniania, oczyszczania wody
Gorący temat

Woda i jej tajemnice.

Czym jest woda Cząsteczka wody jest prosta, składa się z dwóch atomów wodoru i jednego tlenu H2O, ale już ciekła woda jest jedną z najbardziej skomplikowanych a zarazem tajemniczych substancji.