RSS Artykuły

Środkowopomorskie Targi Ślubne edycja II -  Koszalin 24 luty 2019
Komu bije "welon", "Od wesela do wesela się uzbiera"... na kolejne wesele. Na miłość najlepsza jest prawdziwa miłość....
Piotr Koman
Latający labirynt z kartonu typu modułowego
Baltic Art Eco Design. Pierwszy światowy projekt eko galerii z kartonu typu modułowego, którego zadaniem jest propagowanie ekologii, recyklingu, zdrowego stylu życia.
Redakcja
Crowdfunding to najczystsza forma rozwoju własnego biznesu na placu boju.
Prawo buszu nie występuje tylko logika. Jest PRAWO i koniecznie WOLNOŚĆ własnych działań. Model skutecznego CROWDFUNDINGU i nasze działania oceni rynek darczyńców. Każdy może zebrać na swój własny projekt do 1 miliona Euro. Nie zapomnijmy, że cegiełka bez pomocy czym będzie? Tylko martwym tworem naszych mrzonek i widzi mi się widzenie !!!!!!!! Jak coś nie pójdzie zgodnie z prawem.
Piotr Koman
 "Galeria to możliwość"..... ,
Dzisiaj wernisaż to świat Internetu, wernisaż to szybkość przekazywanej sztuki światu, szybkość sprzedaży...
Redakcja
Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej.
Festiwal kartonowych dzieł sztuki pt. "Namaluję Tobie Szczęście"
Maze is not a problem - Labirynt z kartonu w twoim mieście. Społeczna kampania promująca dobro płynące z serca. 100 kartonów dla każdej szkoły. Miejsce reklamowe dla darczyńcy.
Redakcja
Raden Box Festival - Pudełko Pełne Marzeń
Fundacja Raden Box Festival rozpoczyna pierwszą społeczną kampanię pt. "Pudełko Pełne Marzeń"
Redakcja
JAKOŚĆ PŁYNĄCA Z MĄDROŚCI - Jak powstaje światowe logo RadenBox
Tak mało mówimy o karierze własnego biznesu a na ostatnim miejscu za zwyczaj widzimy swoją firmę, ponieważ model biznesowy, strategia nie jest wykreowana własną słuszną IDEĄ. Zajmuje nam to wiele lat, ażeby stwierdzić, że wcześniejsze działania nie było zdefiniowane przez kanon sztuki tworzenia marki. Firma była, firma jest, firma trwa na posterunku? Mijają lata i rozkwit nie zakwitł....
Redakcja
Maze is not a problem - Labirynt nie problem
Maze is not a problem - Cel Projektu - Maze Design
Redakcja
Maze is not a problem - Labirynt nie problem
Labirynt to nie problem, ale problem jest wówczas jak nie znasz swojego labiryntu, nad którym nie panujesz. W naszej perspektywie mamy zawsze dwa wyjścia lub labirynt do pokonania. Labirynt to przesłanie, ale także Mega ogromny projekt społeczny, którego celem jest ochrona środowiska, edukacja dzieci i młodzieży a najważniejsze bezpieczeństwo.
Redakcja